Aerobic – mała sala

Plan zajęć

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00
16:00
17:10
18:0018:00 Yoga Yin
Joanna
Zapisz się na zajęcia
18:50
19:35
19:00MODELOWANIE MM BRZUCHA
MACIEJ SZ
zapisz się na zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP
KINGA
Zapisz się na zajęcia
20:00JOGA
RENATA
zapisz się na zajęcia

Opis zajęć

PIŁKITo zajęcia w których wykorzystuje się do ćwiczeń piłki eliptyczne oraz piłki thera-band . Celem zajęć jest przeciwdziałanie wadom postawy i zaburzeniom funkcjonowania aparatu ruchu, wzmocnienie osłabionych mięśni oraz poprawa koordynacji.
PILATESPilates to zestaw specjalistycznych ćwiczeń, które wykonuje się na macie. Pilates to kombinacja baletu, jogi, medytacji. To ćwiczenia, które angażują nie tylko ciało, ale również umysł. Wydłużają i wzmacniają mięśnie; wprowadzają harmonię, relaksują i napełniają energią! Zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych.
JOGAĆwiczenia wzmacniająco-rozciągające z wykorzystaniem technik jogi, pilastes, bare au sol! poprawiają elastyczność i gibkość wszystkich grup mięśniowych. Dla początkujących.
ROZCIĄGANIEĆwiczenia relaksacyjno-rozciągające. Poprzez ćwiczenia rozciągające zwiększa się ruchomość stawów, elastyczność mięśni, wysmukla sylwetkę. Stretching chroni przed urazami i poprawia samopoczucie . Idealny również dla kobiet w ciąży.
ZDROWY KRĘGOSŁUPZrowy kręgosłup to profilaktyczne,bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie przykręgosłupowe,pomagające zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwidujące napięcia mięśni. Są to zajęcia o bardzo łągodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku. Efektem systematycznego uczestnmictwa w zajęciach jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.
BRZUCH/ROZCIĄGANIEZajęcia dzielone, gdzie pierwszą część zajęć wykonujemy ćwiczenia na mięśnie brzucha a drugą część poświęcamy na rozciągnięcie poszczególnych partii ciała.